AB „Panevėžio specialus autotransportas“ skelbė akciją „Prikelkime atliekas naujam gyvenimui“, kurios metu kvietė Panevėžio miesto mokyklas ir kitas švietimo įstaigas prisijungti prie saikingo vartojimo įpročių ir formuoti požiūrį visuomenėje, kad kiekvienas nebereikalingas ar sudėvėtas daiktas gali atginti iš naujo ir tapti vertingu.

Šiam tikslui pasiekti mokiniai iš pakuočių atliekų ir kitų nereikalingų daiktų kūrė įvairius darbelius, kompozicijas, paveikslus ir dekoracijas. Bendrovė labai džiaugiasi, kad švietimo įstaigos taip aktyviai įsijungė į organizuojamą akciją ir pristatė išties originalių darbelių bei dėkoja mokytojams ir tėveliams už pagalbą šviečiant ir formuojant teigiamą mokinių požiūrį apie tinkamą atliekų tvarkymą.

Visi gauti darbai nuo š. m. balandžio 15 d. iki balandžio 30 d. bus eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos, esančios adresu Smėlynės g. 171, Panevėžys 37454, patalpose. Visus, norinčius pasigrožėti vaikų kurtais darbais, kviečiame apsilankyti parodoje „Prikelkime atliekas naujam gyvenimui“.