Nuomojame kilnojamus biotualetus. Biotualetus galima naudoti įvairių renginių metu, statybvietėse ar privačiose valdose. Biotualetus siūlome išsinuomoti vienai dienai, mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Suteikiame kokybišką biotualetų priežiūrą ir aptarnavimą Panevėžio mieste ir rajone.
Teikiame statybos ir griovimo, specifinių atliekų iš pramonės įmonių išvežimo paslaugas. Išvežame statybos ir griovimo bei kitas specifines atliekas 5m³, 7m³, 10m3, 30m³ 35m³ talpos atliekų surinkimo konteineriais. Kai statybinių (gamybinių) atliekų yra nedaug, siūlome 1 m3 talpos didmaišius.
Pavojingos atliekos – tai nuodingos, degios, sprogstančios ir kitos kenksmingos medžiagos, kurios gali padaryti žalos žmogaus ir ar gyvūnų sveikatai ir aplinkai. Iš įmonių ir organizacijų pagal sudarytas sutartis surenkame ir išvežame įvairias pavojingas atliekas (tepaluotos pašluostės, šviesos lempos, dažų atliekos, asbesto atliekos).
Žaliosios atliekos – tai sodų, parkų ir želdynų tvarkymo biologiškai skaidžios atliekos (šakos, lapai, žolė ir kt.). Surenkame ir išvežame žaliąsias atliekas su spec. technika, įvairių talpų konteineriai ir 1m3 talpos didmaišiais.
Teikiame krovinių gabenimo paslaugas įvairiais krautuvais, savivarčiais ir kitais automobiliais bei mechanizmais. Krovinius pervežame greitai, saugiai, profesionaliu transportu.
Mechanizuotai ir rankiniu būdu valome teritorijas. Valome, plauname, laistome gatves ir kitas teritorijas. Turime įvairių specialios paskirties automobilių gatvėms šluoti, įmonių teritorijoms, erdvioms gamybos ar sandėliavimo patalpoms valyti, sniegui vežti, smėlio ir chlorido mišiniui barstyti.

Paslaugų užsakymas
Tel. +370 60 7777 60
arba užpildykite formą:

Fizinis asmuoJuridinis asmuo

Pasirinkite paslaugą*

Telefono numeris*

*- pažymėti laukai privalomi