AB „Panevėžio specialus autotransportas“ organizuoja nemokamą didžiųjų atliekų surinkimą iš miesto gyventojų.

Didžiosios atliekos - seni baldai, namų ūkio santechnikos įrenginiai (vonios, kriauklės, praustuvai ir pan.), būsto įrenginiai (seni langų rėmai, durys ir pan.), virtuvės įranga (senos dujinės viryklės ir pan.), kiti dideli namų apyvokos daiktai.

Didžiųjų atliekų surinkimo laikotarpiu iki 11 val. daugiabučių namų gyventojai didžiąsias atliekas turėtų išnešti šalia artimiausios mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelės, o individualių valdų gyventojai - šalia savo valdos, kuo arčiau važiuojamosios gatvės dalies. Šios atliekos bus surenkamos tik iš tų gyventojų, kurie yra sudarę sutartis su AB „Panevėžio specialus autotransportas“.

Jeigu didžiųjų atliekų surinkimo laikotarpiu negalite pasinaudoti AB „Panevėžio specialus autotransportas“ teikiama paslauga, primename, kad didžiąsias atliekas patys galite atvežti į Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro eksploatuojamas didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikšteles (Savitiškio g. 12 ir Senamiesčio g. 114b).

Didžiąsias atliekas galite pristatyti ir į aikštelę AB „Panevėžio specialus autotransportas“ teritorijoje, adresu Pilėnų g. 43, Panevėžyje. Aikštelės darbo laikas skelbiamas internetinėje svetainėje: www.psa.lt. Iš Panevėžio miesto gyventojų šios atliekos priimamos nemokamai. Negalintys patys atgabenti didžiųjų atliekų gali išsinuomoti AB „Panevėžio specialus autotransportas“ transportą.

Išsamesnės informacijos teirautis tel. (8 45) 58 65 23, (8 45) 43 64 45