Informuojame, kad 2020 m. AB „Panevėžio specialus autotransportas“ organizuos nemokamą didelių gabaritų atliekų surinkimą iš Panevėžio miesto gyventojų apvažiavimo būdu.

Didžiosios atliekos – seni baldai, namų ūkio santechnikos įrenginiai (vonios, kriauklės, praustuvai ir pan.), būsto įrenginiai (seni langų rėmai, durys ir pan.), virtuvės įranga (senos dujinės viryklės ir pan.), kiti dideli namų apyvokos daiktai.

Didžiųjų atliekų surinkimo laikotarpiu iki 11 val. daugiabučių namų gyventojai didelių gabaritų atliekas turėtų išnešti šalia artimiausios kolektyvinio (bendro naudojimo) mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelės, kur jos bus surenkamos nerečiau kaip du kartus per savaitę, o individualių valdų gyventojai – šalia savo valdos, kuo arčiau važiuojamosios gatvės dalies. Šios atliekos bus surenkamos tik iš tų gyventojų, kurie yra sudarę komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo sutartis su AB „Panevėžio specialus autotransportas“.

Jeigu nurodytą dieną negalite pasinaudoti AB „Panevėžio specialus autotransportas“ teikiama paslauga, primename, kad didelių gabaritų atliekas patys galite atvežti į UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamas didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikšteles (Savitiškio g. 8, Panevėžys ir Senamiesčio g. 114b, Panevėžys), kur didelių gabaritų atliekos yra priimamos nemokamai. Negalintys patys atgabenti didelių gabaritų atliekų, gali išsinuomoti AB „Panevėžio specialus autotransportas“ transportą.

Išsamesnės informacijos teirautis tel.: +370 60 7777 60