AB „PANEVĖŽIO SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS“ ATSAKO Į DAŽNIAUSIAI GYVENTOJŲ UŽDUODAMUS KLAUSIMUS APIE ATLIEKŲ TVARKYMĄ BEI RŪŠIAVIMĄ

Nors ir informacijos susijusios apie teisingus atliekų rūšiavimo principus viešojoje erdvėje yra gausu, specialistų teigimu, gyventojams užsiėmus atliekų rūšiavimu praktiškai dar kyla daugybė klausimų, į kuriuos tenka ieškoti atsakymų. Bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ specialistų komanda išskiria dažniausiai pasitaikančius ir gyventojams ramybės neduodančius klausimus apie atliekų rūšiavimą.

Įmoka už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Už ką moka gyventojai?

Surinktos lėšos iš gyventojų yra naudojamos tik būtinosioms su komunalinių atliekų tvarkymu susijusiomis sąnaudoms padengti. Iš gaunamos įmokos yra padengiamos sąnaudos, reikalingos komunalinių atliekų tvarkymo paslaugai suteikti, komunalinių atliekų surinkimo infrastruktūros atnaujinimui bei tvarkymui užtikrinti. Taip pat, iš surenkamų įmokų tvarkoma ne tik atliekų surinkimo infrastruktūra, bet ir gerinamos ir sudaromos priimtinos sąlygos komunalinių atliekų turėtojams dalyvauti komunalinių atliekų tvarkyme bei rūšiavime.

Kur gyventojai gali rasti informaciją apie komunalinių atliekų išvežimo grafikus?

Gyventojai visą reikalingą informaciją, susijusią su atliekomis bei jų rūšiavimu ir atliekų išvežimo grafikus gali rasti internetinėje svetainėje www.psa.lt

Kodėl negalima į popieriui skirtus rūšiavimo konteinerius mesti picos dėžės, jeigu ji yra pagaminta iš kartono? Ar tiesa, kad taip pat netinka ir įvairios brošiūros ir reklaminiai lankstinukai? 

Picos dėžę galima mesti į popieriaus konteinerį tik tuo atveju, jeigu ji nėra stipriai užteršta maisto likučiais  bei riebalais. Jeigu ji švari – mesti galima.

Daugumą reklaminių skrajučių, brošiūrų ir kitų reklaminės spaudos gaminių galima mesti į popieriui skirtą surinkimo konteinerį. Tokias atliekas, atliekų tvarkytojai dar kartą išrūšiuoja pagal atliekų rūšį ir tik po to jos keliauja atliekų perdirbėjams.

Kaip teisingai tvarkyti buityje besikaupiančias žaliąsias atliekas?

Privačių valdų savininkai žaliąsias atliekas gali kompostuoti ar mulčiuoti namuose, nes tai yra trąši žemė puikiai panaudojama daržininkystėje. Neturint galimybės kompostuoti, žaliąsias atliekas nemokamai galima pristatyti į Žaliųjų atliekų surinkimo aikšteles įsikūrusias Pilėnų g. 43, Savitiškio g. 8, Senamiesčio g. 114b Panevėžyje ir Dvarininkų km., Panevėžio rajone.

Be to, nuo 2024 metų gyventojai turės galimybę iš bendro komunalinių atliekų srauto atskirti ir maisto atliekas į šioms atliekoms skirtus konteinerius. Šalia kolektyvinio naudojimo atliekų surinkimo konteinerių aikštelių bus pastatyti bendro naudojimo maisto atliekų surinkimo konteineriai, o privačių valdų savininkai galės naudotis individualiais maisto atliekų surinkimo konteineriais. Į šiuos konteinerius bus galima mesti ne tik augalinės ir gyvūlinės kilmės maisto atliekas, bet ir bioskaidžias ir žaliąsias atliekas, tokias kaip lapai, žolė, šakos ir t.t.

Kur kreiptis norint gauti atliekų rūšiavimo konteinerius privačių valdų gyventojams?

Privačių  valdų gyventojai dėl atliekų rūšiavimo konteinerių suteikimo privačioms valdoms gali kreiptis į AB „Panevėžio specialus autotransportas“ klientų aptarnavimo ir pardavimų skyrių:

Tel. +370 60 7777 60 , El. p.: uzsakymai@psa.lt

Klientų priėmimo darbo laikas: I – IV: 7.30 – 17.00 val., V: 7.30 – 15.45 val.

Kodėl gyventojai negali dėti susikaupusių atliekų šalia kolektyvinio naudojimo komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių? Juk jos vis tiek yra išvežamos.

Gyventojai privalo rūšiuoti buityje susidarančias atliekas ir jas pristatyti į joms skirtas vietas ar specialius tokioms atliekoms skirtus surinkimo konteinerius. Todėl gyventojai negali ir neturi teisės palikti turimų atliekų bet kurioje viešoje vietoje. Tokie gyventojų poelgiai ne tik dėl nežinojimo, bet ir nenoro atliekas tvarkyti teisingai, yra prilyginami viešosios tvarkos pažeidimui, o galvojimas, kad atliekas vis tiek surinks atsakinga įmonė, yra klaidingas. Tokie darbai užkrauna papildomą finansinę naštą ne tik bendrovei, bet tuo pačiu ir patiems gyventojams, nes neteisingai paliktų atliekų tvarkymas reikalauja papildomos darbo jėgos, laiko bei išteklių. Tokios papildomos paslaugos atsispindi gyventojų sąskaitose.

Kaip teisingai rūšiuoti elektronikos prietaisus? Ar jų negalima mesti į bendruosius atliekų surinkimo konteinerius?

Elektros ir elektroninės įrangos atliekų negalima mesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius, jas yra privaloma atskirti nuo bendrojo atliekų srauto, nes tokios atliekos yra pavojingos ir gali kelti pavojų sveikatai bei daryti žalą gamtai. Elektros ir elektroninės įrangos atliekas galima pristatyti į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų surinkimo aikšteles: Savitiškio g. 8 ir Senamiesčio g. 114b. Taip pat, šias atliekas galima perduoti atliekų tvarkytojui, vykdančiam pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu. Tokias smulkias atliekas, kaip baterijas ir elementus, galima palikti specialiose vietose prekybos centruose ir kitose gyventojams prieinamose vietose. 

Ar „tetrapak“ pakuotės yra rūšiuojamos? Kur jas galima mesti?

„Tetrapak“ pakuotės yra rūšiuojamos ir jas reikia mesti į plastiko atliekoms surinkti skirtus konteinerius.

Kaip keisis atliekų rūšiavimas pradėjus rūšiuoti maisto atliekas?

Maisto atliekų rūšiavimas neturėtų gyventojams sukelti didelių nepatogumų. Privačiose valdose gyvenantiems gyventojams bus nemokamai išdalinti nauji tokioms atliekoms surinkti skirti konteineriai bei kibirėliai joms kaupti. Daugiabučių namų gyventojams taip pat, bus dalinami maisto atliekų surinkimui skirti kibirėliai. Kibirėliuose sukauptas maisto atliekas daugiabučių namų gyventojai turės nunešti ir išpilti į kolektyvinio naudojimo rudos spalvos maisto atliekų surinkimo konteinerį, į kurį gyventojai galės mesti visas maisto bei bioskaidžias atliekas (medžių lapai, žolė, šakos ir pan.).

Kaip teisingai tvarkyti nenaudojamas padangas?

Naudotas lengvųjų automobilių padangas (iki 5 vnt.) galima nemokamai pristatyti į didžiųjų ir pavojingųjų atliekų surinkimo aikšteles, esančias Savitiškio g. 8 ir Senamiesčio g. 114B, Panevėžyje. Keičiant automobilių padangas į naujas autoservisuose, senosios gali būti paliekamos juose nemokamai, jei paliekamų ir keičiamų padangų skaičius sutampa. Gyventojai naudotas padangas taip pat gali atiduoti jų platintojams, jeigu atiduodamų ir įsigyjamų naujų padangų skaičius sutampa ir jos yra skirtos tam pačiam automobiliui.

Kur reikėtų mesti tuščias konservų, alaus skardines, metalinius dangtelius?

Tokias metalinių pakuočių atliekas reikia mesti į plastiko atliekoms surinkti skirtą konteinerį.

Kilus klausimams dėl atliekų tvarkymo bei rūšiavimo ar  bendrovės teikiamų paslaugų, kviečiame kreiptis į AB „Panevėžio specialus autotransportas“ Klientų aptarnavimo skyrių, kuris gyventojams atsakys į visus rūpimus klausimus susijusius su bendrovės vykdoma veikla: Tel. +370 60 7777 60 , El. p.: uzsakymai@psa.lt . Klientų priėmimo darbo laikas: I – IV: 7.30 – 17.00 val., V: 7.30 – 15.45 val.

AB „Panevėžio specialus autotransportas inf. / www.psa.lt

Elektros g. 6/Basanavičiaus g. 2
J. Basanavičiaus g. 3 (kieme)
Savanorių a. 3 (autobusų stotis)
Ukmergės g. 9 (prie teatro sienos)
V. Kudirkos g. 3
Respublikos g. 33 (santuokų rūmai)
Respublikos g. 65
Respublikos g. 68
Teatro g. 4
M.Valančiaus g. 3a
Stoties g. 7/ Šiaulių g.
Pušaloto g. 15 (prie elektros stulpo)
Radviliškio g. 10
Radviliškio g. 26
Raginėnų g. 11/S. Kerbedžio g.
S. Kerbedžio g. 12 (prie „IKI“)
S. Kerbedžio g. 34
Nevėžio g. 40/S. Kerbedžio g.
Stoties g. 49 /Prekybos g.
Radastų g. 5a
Nevėžio g. 36
Vilties g. 6
Marijonų g. 29 (PC „Bičiulis“)
Vilties g. 24
Vilties g. 47
Smėlynės g. 55
Smėlynės g. 51
Liepų al. 7
Liepų al.22
Gegutės g. 3
M. Tiškevičiaus g.15/Skaistakalnio g.
Venslaviškio g.11/Audėjų g. 6
Laisvės a.1/Kranto g. 2
Vasario 16-sios g. 10 (Respublikos g. 28)
T. Moigio g. 5
A. Smetonos g. 25
A. Smetonos g. 17
Kanklių g.7
Klaipėdos g. 34
A. Kisino g. 5
Š. Mero g. 6
Laisvės a. 25 – kieme (Kisino g.)
Ramygalos g. 15
Vilniaus g. 8
Sodų g. 15
Aldonos g. 7
Vysk. K. Paltaroko g. 15
S. Daukanto g. 42
J. Tilvyčio g.42/Žemgulio g.
Vysk. K. Paltaroko g. 20 (kieme)
Aukštaičių g. 3
Žemaičių g. 30/Velžio kel.
Velžio kel. 38
Staniūnų g. 73
Vilniaus g. 55
Rambyno g. 3
Statybininkų g. 17
Įmonių g. 21,19
Parko g. 47
Tulpių g. 2

Beržų g. 35
Beržų g. 31
Sirupio g. 49
Aukštaičių g. 3
Algirdo g. 21
Vilniaus g. 20
Margių g. 17a (kieme)
Algirdo g. 48
Aukštaičių g. 66
Aukštaičių g. 76
Aukštaičių g. 87
Žemaičių g.30/Velžio kel.
Žemaičių g. 45/Velžio kel.
Velžio kel. 38
Beržų g. 55
Beržų g. 47
Beržų g. 41
Spaustuvės g. 10
Žemaičių g. 4
Žemaičių g. 14
Staniūnų g. 70
Staniūnų g. 72 (transformatorius)
Staniūnų g. 73
Staniūnų g. 75
Staniūnų g. 79
Ukmergės g. 25
Staniūnų g. 73
Vilniaus g. 55
Rambyno g. 3
Ramygalos g. 63 („Stumbro“ kiemas)
Ramygalos g. 59
Ramygalos g. 82
Beržų g. 17
Ramygalos g. 96/Beržų g.
Ramygalos g. 110
Ramygalos g. 116
Durpyno g. 12
Pilėnų g. 47

Kosmonautų g. 3
Statybininkų g. 4
Statybininkų g. 17
Statybininkų g. 20
F. Vaitkaus g. 5
Statybininkų g. 26
Statybininkų g. 10 („Žaros“ turgelis)
Statybininkų g. 58
S. Dariaus ir Girėno g. 13
S. Dariaus ir Girėno g. 16
Klaipėdos g. 124
Klaipėdos g. 134
Ateities g. 6
Ateities g. 26
Ateities g. 40
Savitiškio g. 21
Parko g. 97
S. Dariaus ir S. Girėno g. 29 (Plūkiai)
S. Dariaus ir S. Girėno g. 28
S. Dariaus ir S. Girėno g. 39 (a/m aikštelė)
J. Janonio g. 8
Įmonių g. 21, 19
Įmonių g. 21
Parko g. 47
Parko g. 55
Parko g. 35
Parko g. 39 (kieme)
Parko g. 27
Kranto g. 15
Kranto g. 43 (Bendruomenių rūmai)
Nepriklausomybės a. 9
J. Zikaro g.1/Krekenavos g.
Klaipėdos g. 25,27
Klaipėdos g. 31
Tulpių g. 30
Tulpių g. 30
Tulpių g. 3
Tulpių g. 2/Parko g.
Parko g. 7 (benzino kolonėlė)
Kaštonų g./Gražinos g.
A. Mackevičiaus g. 10

Žvaigždžių g. 20
Molainių g. 8a (prie darželio)
Molainių g. 50
Molainių g. 76
Molainių g. 90
Molainių g. 68
Molainių g. 84
Molainių g. 100
Kniaudiškių g. 41
Kniaudiškių g. 111
Kniaudiškių g. 93
Kniaudiškių g. 73
Kniaudiškių g. 48
Kniaudiškių g. 71
Kniaudiškių g. 63
Kniaudiškių g. 51
Kniaudiškių g. 25
Kniaudiškių g. 15
Kniaudiškių g. 36
Projektuotojų g. 43
Projektuotojų g. 18
Projektuotojų g. 37
Projektuotojų g. 15/Klaipėdos g. 99
Seinų g. 16
Nemuno g. 34/J.Zikaro g.
Artojų g. 3
G. Petkevičaitės – Bitės g. 31
Varnėnų g. 2/V. Alanto g.
Nemuno g. 14
Nemuno g. 23
Nemuno g.15 (įvažiavimas iš Pilėnų g.)
Nemuno g.11/Danutės g.
Nemuno g. 5 (prie darželio)
Nemuno g. 4
Sodų g. 50
Dainavos g. 4
Dainavos g. 12
Dainavos g. 26
Dainavos g. 27 (transformatorinė)
Nendrės g. 3
Margirio g. 17
Margirio g. 3
J. Tilvyčio g. 65 (Upytės kelias)
J. Tilvyčio g. 61 (Upytės kelias)
Nemuno g. 31a

stiklas

Radastų g. 5A,
Danutės g./Nemuno g. 11,
Algirdo g. 21,
Vasario 16-osios g. 10/Respublikos g. 28,
S. Kerbedžio g. 34,
Seinų g. 16,
V. Alanto g./ Projektuotojų g., šalia SB „Klevas“ ir SB „Šarmutas“,
J. Tilvyčio g., šalia SB „Ąžuolas“,
A. Mackevičiaus g. 10

M. Tiškevičiaus, g./Skaistakalnio g.,
Smėlynės g. 51,
Liepų al. 7,
Vilniaus g. 8,
Ramygalos g. 15,
Gegutės g. 3,
V. Kudirkos g. 3

F. Vaitkaus g. 5,
Vilties g. 24,
J. Janonio g. 8,
Klaipėdos g. 25,
Klaipėdos g. 31

Beržų g. 55,
Beržų g. 41,
Aukštaičių g. 66,
Aukštaičių g. 76,
Aukštaičių g. 87,
A. Kisino g. 5,
Laisvės a. 25,
A. Smetonos g. 25,
Š. Mero g. 6,
Respublikos g. 37, 33,
Laisvės a.1/Kranto g. 2,
A. Smetonos g. 17,
T. Moigio g.

Pilėnų g. 47,
Velžio kelias 38,
Beržų g. 17,
Durpyno g. 12,
Ramygalos g. 82,
Klaipėdos g. 34,
Margirio g. 17

Klaipėdos g. 116,
Parko g. 97,
Parko g. 9,
Statybininkų g. 20,
Dariaus ir Girėno g. 29,
Dariaus ir Girėno g. 28

Molainių g. 100,
Projektuotojų g. 43,
Projektuotojų g. 18,
Kniaudiškių g. 63,
Kniaudiškių g. 51,
Klaipėdos g. 95,
Kosmonautų g. 3

Dainavos g. 27,
Dainavos g. 26,
Nemuno g. 80,
Nemuno g. 64,
Vilties g. 47,
Respublikos g. 65,
Respublikos g. 68

Staniūnų g. 70,
Staniūnų g. 72,
Staniūnų g. 79,
Staniūnų g. 75,
Žemaičių g. 45/Velžio kelias,
Margių g. 17A,
Pušaloto g. 15

Statybininkų g. 4,
Statybininkų g. 26,
Statybininkų g., „Žaros“ turgelis,
Statybininkų g. 58,
Dariaus ir Girėno g. 16,
Dariaus ir Girėno g. 13

Ramygalos g. 63,
Sodų g. 26/Katedros g.,
Nepriklausomybės a. 9,
Aldonos g. 7,
Ramygalos g. 37,
Sodų g. 50

Teatro g. 4,
Marių g. 1,
Venslaviškio g. 11,
Vysk. K. Paltaroko g. 15,
J. Zikaro g. 1/Krekenavos g. 12,
Nemuno g. 34/J. Zikaro g. 43,
Artojų g. 3,
Vysk. K. Paltaroko g. 20,
J. Tilvyčio g. 42/J. Žemgulio g.

Radviliškio g. 10,
Stoties g. 49/Prekybos g.,
Radviliškio g. 26,
Raginėnų g. 11/S. Kerbedžio g.,
Nevėžio g. 36,
Vilties g. 6

Beržų g. 47,
Žemaičių g. 4,
Žemaičių g. 14,
Beržų g. 31 – Lakštingalų g.,
Sirupio g. 49

Nevėžio g. 40/S. Kerbedžio g.,
Smėlynės g. 55,
Marijonų g. 51,
S. Kerbedžio g. 12,
Marijonų g. 29,
Marijonų g. 36,
Nemuno g. 4

Tulpių kv. 3,
Tulpių kv. 2/Parko g.,
Tulpių g. 30,
Parko g. 7,
Stoties g. 7/Šiaulių g.

Beržų g. 35,
Ramygalos g. 96/Beržų g.,
Ramygalos g. 59,
Ramygalos g. 57,
Aukštaičių g. 5,
Nemuno g. 5,
Ramygalos g. 110,
Ramygalos g. 116

Klaipėdos g. 124,
Klaipėdos g. 134,
Ateities g. 6,
Ateities g. 26,
Ateities g. 40

Sodų g. 15,
Kranto g. 15,
Ukmergės g. 25,
Š.Mero g. prie Respublikos g. 9,
Savanorių a. 3,
Ukmergės g. 9,
Elektros g. 6/J. Basanavičiaus g. 2,
Topolių al. 4,
Kranto g. 43

Molainių g. 8A,
Molainių g. 48,
Molainių g. 50,
Molainių g. 68,
Molainių g. 84,
Projektuotojų g. 37

Nemuno g. 14,
Margirio g. 3,
J.Tilvyčio g. 61,
Nemuno g. 31A,
Nemuno g. 72,
Nemuno g. 76,
G.Petkevičaitės – Bitės g. 31

Kniaudiškių g. 111,
Kniaudiškių g. 93,
Kniaudiškių g. 73,
Kniaudiškių g. 48,
Kniaudiškių g. 71,
Klaipėdos g. 96,
Klaipėdos g. 106

Nemuno g. 15,
Dainavos g. 4,
Dainavos g. 12,
Nendrės g. 3,
Nemuno g. 23,
J.Tilvyčio g. 65

Kniaudiškių g. 36,
Kniaudiškių g. 25,
Kniaudiškių g. 15,
Žvaigždžių g. 20,
Projektuotojų g. 15/Klaipėdos g. 99

Beržų g. 31 – Lakštingalų g.,
Sirupio g. 49

Algirdo g. 48,
Vilniaus g. 20,
Vilniaus g. 21,
Vilniaus g. 16,
J. Basanavičiaus g. 3,
Ukmergės g. 47

Molainių g. 100,
Projektuotojų g. 43,
Projektuotojų g. 18,
Kniaudiškių g. 63,
Kniaudiškių g. 51,
Klaipėdos g. 95,
Kosmonautų g. 3

M. Tiškevičiaus g./Skaistakalnio g.,
Smėlynės g. 51,
Liepų al. 7,
Vilniaus g. 8,
Ramygalos g. 15,
Gegutės g. 3,
V. Kudirkos g. 3

F. Vaitkaus g. 5,
Vilties g. 24,
J. Janonio g. 8,
Klaipėdos g. 25,
Klaipėdos g. 31

Radastų g. 5A,
Danutės g./Nemuno g. 11,
Algirdo g. 21,
Vasario 16-osios g. 10/Respublikos g. 28,
S. Kerbedžio g. 34,
Seinų g. 16,
V. Alanto g./ Projektuotojų g., šalia SB „Klevas“ ir SB „Šarmutas“,
J. Tilvyčio g., šalia SB „Ąžuolas“,
A. Mackevičiaus g. 10

Staniūnų g. 70,
Staniūnų g. 72,
Staniūnų g. 79,
Staniūnų g. 75,
Žemaičių g. 45/Velžio kelias,
Margių g. 17A,
Pušaloto g. 15

Dainavos g. 27,
Dainavos g. 26,
Nemuno g. 80,
Nemuno g. 64,
Vilties g. 47,
Respublikos g. 65,
Respublikos g. 68

Pilėnų g. 47,
Velžio kelias 38,
Beržų g. 17,
Durpyno g. 12,
Ramygalos g. 82,
Klaipėdos g. 34,
Margirio g. 17

Klaipėdos g. 116,
Parko g. 97,
Parko g. 9,
Statybininkų g. 20,
Dariaus ir Girėno g. 29,
Dariaus ir Girėno g. 28

Sodų g. 15,
Kranto g. 15,
Ukmergės g. 25,
Š.Mero g. prie Respublikos g. 9,
Savanorių a. 3,
Ukmergės g. 9,
Elektros g. 6/J., Basanavičiaus g. 2,
Topolių al. 4,
Kranto g. 43

Ramygalos g. 63,
Sodų g. 26/Katedros g.,
Nepriklausomybės a. 9,
Aldonos g. 7,
Ramygalos g. 37,
Sodų g. 50

Nevėžio g. 40/S. Kerbedžio g.,
Smėlynės g. 55,
Marijonų g. 51,
S. Kerbedžio g. 12,
Marijonų g. 29,
Marijonų g. 36,
Nemuno g. 4

Radviliškio g. 10,
Stoties g. 49/Prekybos g.,
Radviliškio g. 26,
Raginėnų g. 11/S. Kerbedžio g.,
Nevėžio g. 36,
Vilties g. 6

Teatro g. 4,
Marių g. 1,
Venslaviškio g. 11,
Vysk. K. Paltaroko g. 15,
J. Zikaro g. 1/Krekenavos g. 12,
Nemuno g. 34/J. Zikaro g. 43,
Artojų g. 3,
Vysk. K. Paltaroko g. 20,
J. Tilvyčio g. 42/J. Žemgulio g.

A. Kisino g. 5,
Laisvės a. 25,
A. Smetonos g. 25,
Š. Mero g. 6,
Respublikos g. 37, 33,
Laisvės a.1/Kranto g. 2,
A. Smetonos g. 17,
T. Moigio g.

Beržų g. 55,
Beržų g. 41,
Aukštaičių g. 66,
Aukštaičių g. 76,
Aukštaičių g. 87

Beržų g. 47,
Žemaičių g. 4,
Žemaičių g. 14,
Beržų g. 31 – Lakštingalų g.,
Sirupio g. 49

Beržų g. 35,
Ramygalos g. 96/Beržų g.,
Ramygalos g. 59,
Ramygalos g. 57,
Aukštaičių g. 5,
Nemuno g. 5,
Ramygalos g. 110,
Ramygalos g. 116

Algirdo g. 48,
Vilniaus g. 20,
Vilniaus g. 21,
Vilniaus g. 16,
J. Basanavičiaus g. 3,
Ukmergės g. 47

Tulpių kv. 3,
Tulpių kv. 2/Parko g.,
Tulpių g. 30,
Parko g. 7,
Stoties g. 7/Šiaulių g.

Statybininkų g. 4,
Statybininkų g. 26,
Statybininkų g., „Žaros“ turgelis,
Statybininkų g. 58,
Dariaus ir Girėno g. 16,
Dariaus ir Girėno g. 13

Savitiškio g. 21,
Parko g. 55,
Parko g. 35,
Parko g. 39,
Parko g. 27

Klaipėdos g. 124,
Klaipėdos g. 134,
Ateities g. 6,
Ateities g. 26,
Ateities g. 40

Kniaudiškių g. 111,
Kniaudiškių g. 93,
Kniaudiškių g. 73,
Kniaudiškių g. 48,
Kniaudiškių g. 71,
Klaipėdos g. 96,
Klaipėdos g. 106

Kniaudiškių g. 36,
Kniaudiškių g. 25,
Kniaudiškių g. 15,
Žvaigždžių g. 20,
Projektuotojų g. 15/Klaipėdos g. 99

Nemuno g. 14,
Margirio g. 3,
J.Tilvyčio g. 61,
Nemuno g. 31A,
Nemuno g. 72,
Nemuno g. 76,
G.Petkevičaitės – Bitės g. 31

Molainių g. 8A,
Molainių g. 48,
Molainių g. 50,
Molainių g. 68,
Molainių g. 84,
Projektuotojų g. 37

Nemuno g. 15,
Nemuno g. 23,
Dainavos g. 4,
Dainavos g. 12,
Nendrės g. 3,
J. Tilvyčio g. 65